Ã–VRIGT / Smycken / Berlock 10827315

nr 1082 7315

Berlock

+ hänge, Emalj

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 januari 2017
kl 18:39:35